17.7 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Lista e Milanit për Ligën e Kampionëve

Milani ka zbuluar listën e futbollistëve për këtë sezon në Ligën e Kampionëve.

Stefano Pioli ka lënë jashtë skuadrës Luka Romeron, Marco Pellegrinon dhe Ismael Bennacer, teksa ka ftuar Luka Jovicin e Yacine Adli.

Milani është shortuar në Grupin F të Ligës së Kampionëve, bashkë me Paris Saint-Germainin, Newcastle United dhe Borussia Dortmund.

Lista e Milanit për Ligën e Kampionëve: Maignan, Sportiello, Mirante, Chukwueze, Giroud, Hernandez, Kalulu, Kjaer, Krunic, Leao, Loftus-Cheek, Musah, Okafor, Pulisic, Reijnders, Thiaw, Tomori, Caldara, Florenzi, Calabria, Pobega, Jovic.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...