9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

LK: Real Madrid – Manchester City supersfida për gjysmëfinalen

Skuadra më e suksesshme evropiane, Real Madridi, do të përballet me kampionin në fuqi, Manchester Cityn, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Shorti është tërhequr të premten në mesditë.

Arsenal – Bayern, Atletico Madrid – Borussia Dortmund, PSG – Barcelona janë çiftet tjera çerekfinale.

Ndeshjet zhvillohen më 9/10 dhe 16/17 prill. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...