8.1 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Llapi arrinë fitore në Gjilan, ndërsa Ferizaj me 3 pikë të reja shton gjasat për të mbijetuar në elitën e futbollit

Janë zhvilluar 4 takime të xhiros së 21 në superligën e Kosovës në futboll dhe kanë dhenë këto përfundime;Trepça 89 – Liria 1 – 2 , Drenica – Flamurtari 1 – 1, Gjilani – Llapi 0 – 1 dhe Ferizaj – KEK-u 4 – 1.

Prej orës 17.00 zhvillohet derbi i pjesës së gjerëtanishme të kampionatit ku do të ndeshën, Prishtina, që rënditet në vendin e dytë me 43 pikë dhe Feronikeli, që i prinë tabelës me 48 pikë të grumbulluara.

Dje është zhvilluar takimi i parë i javës së 21. Drita si mysafir ka shënuar fitore ndaj Ballkanit, me rezultat 2 me 1.Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...