20.9 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Lubizhda e Hasit sot me një tubimi përkujtimor i nderon 14 dëshmorët dhe 40 martirët e këtij fshati

Sot në fshatin Lubizhdë të Hasit, do të mbahet tubimi përkujtimor për 14 dëshmorët dhe 40 martirët e këtij fshati.

Në këtë tubim përkujtimor merr pjesë edhe kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj. Tubimi do të mbahet në orën 13:00.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...