3.7 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Luizi e puth Oltën

Në lojën siameze, Luizi dhe Olta, ishin dyshja që zgjuan shumë interes për publikun

Ata dhuruan shumë momente gazmore.

Luizi kishte momente që nuk ndjehej mirë, teksa Olta u kujdes për të, madje i dhuroi edhe puthje. Sot në “Big Love”, ata morën shumë komente. Një nga to ishte se pse Luizi nuk ia ktheu puthjen Oltës./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...