5.5 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Luizi i bën një dhuratë të madhe Kiarës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga çiftet me të ndjekur të momentit.

Në një video në ‘Instagram’ Luizi tregon se aktualisht gjendet në Prishtinë.

Ai shprehet se i ka bërë dhuratë një veturë Kiarës, por kërkon ndihmën e ndjekësve për sugjerimin e targës.

Ani pse tipin e veturës Ejlli nuk e ka treguar./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...