18.5 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Luizi-Kiarës: Je e vetmja që nuk e kam më asnjë fishek, me ty jam zero

Banorët më të komentuar të Big Brother VIP Albania janë padyshim Luiz Ejlli dhe Kiara Tito. Dyshja ndonëse duket se janë afruar me njëri-tjetrin, së fundi kanë patur një tjetër diskutim rreth marrëdhënies së tyre.

Ishte moderatorja ajo që i kërkoi këngëtarin të ketë hapësirën e saj duke thënë se ai po i rrinë nga pas gjatë gjithë kohës.

Kjo bëri që edhe Luizi të acarohej dhe kërkoi të sqarohej me të, ai i tha se ndonëse ndaj të gjithë banorëve është i përgatitur me të nuk ndodhe e njëjta gjë.

“Je e vetmja në këtë shtëpi që nuk e kam asnjë fishek më, për të gjithë kam breshni, karikator, çfarë të dush, me ty jam zero, nuk kam as çka bëjë, as çfarë të them, ky jam deshtë apo nuk deshtë, as nuk jam më i miri, as më i keqi”, i tha Luizi.Nga ana e saj, Kiara u shpreh se ka disa pika që nuk përshtatet me të dhe dëshiron që në disa momente të jetë vetëm.

Ndërkohë, kujtojmë që prej ditësh po aludohet se ish-partneri i saj, këngëtari Butrint Imeri mund të hyjë në shtëpinë e famshme. Vetë këngëtari ka ngacmuar fansat me disa postime duke thënë se sonte (e shtunë) kur edhe mbahet ‘Prime’ i radhës ai ka një befasi për fansat. Nëse ndodhë një gjë e tillë, ndoshta gjërat mes Kiarës dhe Luizit do të merrnin një tjetër drejtim, megjithatë mbetet të shihet nëse se si do të rrjedhin gjëra./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...