15.4 C
Pec
E diel, 28 Maj, 2023

Luizi me një postim thumbon keq Meridianin

Fituesi i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, ka publikuar një fotografi në profilin e tij në “Instagram” ku duket që ka ironizuar në skajshmëri me ish-banorin e Big Brother, Meridian Ramcaj, pasi ky i fundit gjatë kohës sa Ejlli ishte brenda shtëpisë së Big Brother kishte pretenduar se e njihte moti dhe se e kishte shumë shok.

Megjithatë gjërat kanë ndryshuar pasi Luiz Ejlli ka dalë jashtë dhe ka treguar se s’ka kurrfarë miqësie me Meridian Ramcajn. Në një intervistë për Top Channel kur ishte pyetur për këtë, Ejlli i kishte thënë moderatorit se “Meridianin e njohë, sa të njohë edhe ty”.

Ejlli e ka thumbuar Ramcajn edhe me fotofgrafinë që ka publikuar sot, duke thënë se “Karrigia me tha qe njihemi prej kohesh, sepse kemi dhe foto bashke”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...