17.2 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Luizi preket pas sulmit ndaj Top Channel, thotë se e njihte rojën

Mbrëmjen e sotme, Big Brother ka nisur ndryshe nga herët e tjera.Studio ishte e zbrazët ku ndodhenin vetëm Arbana dhe dy opinionistët.

“Vëllai i Madh” ka zgjedhur që për sulmin ndaj Top Channel t’ju tregojë edhe banorëve. Banorët të përlotur shprehën ngushëllime familjes së viktimës, Pal Kolën.

Luizi shpërtheu në lot ku tregoi se e njihte të ndjerin dhe deklaroi se nese ishte fitues një pjesë të çmimit do e çonte te familja e rojes së sigurimit që humbi jetën mesnatën e 27 marsit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...