8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Luka Modric deri në vitin 2021 në Real Madrid

Futbollisti më i mirë në botë me votat e FIFA-së dhe UEFA-së, Luka Modric sipas të gjitha gjasave do të nënshkruaj kontratën e re me Real Madrid, deri në verën e vitit 2021, transmetojnë lajmin mediat spanjolle.

Të dyja palët kanë arritur marrëveshje sipas të cilës reprezentuesi kroat ndoshta do ta përfundoj karrierën në “Santiago Bernabeu”

Për shërbimet e yllit kroat ishin të interesuar drejtuesit e klubit Italian Inter. /Njeshi

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...