15.1 C
Pec
E diel, 26 Mars, 2023

Luksi i VIP-ave shqiptarë, makinat e shtrenjta që i posedojnë

Në ditët e sotme, shumë artistë shqiptarë kanë të ardhura të konsiderueshme dhe shpesh e shfrytëzojnë këtë pasuri për të blerë vetura luksoze.

Disa nga artistët më të njohur shqiptarë, kanë në pronësi vetura të shumta luksoze. Këto vetura janë shumë të shtrenjta dhe me vlera deri në dhjetëra mijëra euro.

Për t’i parë këto vetura luksoze të artisteve shqiptarë, ne kemi renditur disa prej tyre.

Reperi kosovar Getinjo ka veturë të tipit “BMW”.

No description available.

Reperja e njohur Tayna posedon një veturë të tipit “X6”.

Reperi i njohur kosovar Ledri Vula, posedon veturë të tipit “Porsche Carrera 911 TURBO”.

Këngëtari Labinot Tahiri posedon veturën “Audi Q8”.

Reperi Fero ka veturë të tipit “BMW X6 MY 2022”.

Reperja e famshme Melinda Ademi posedon veturë “Audi A8L 50TDI 2022”.

Këngëtari 2Ton ka veturën “Mercedes S-Class”.

Edhe reperi i njohur Noizy i cili njihet si merakli i veturave në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar disa nga veturat super luksoze./Indeksonline/

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...