8.8 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Lyrical Son bëhet baba për herë të dytë…

Është një ndër reperët dhe këngëtarët më të preferuar në estradën shqiptare. Festim Arifi ose i njohur ndryshe me emrin e artit ‘Lyrical Son’, së fundmi është bërë baba për herë të dytë.

Ai sëbashku me bashkëshorten e tij janë shtuar në familjen e tyre me një tjetër vajzë, e cila tashmë gëzon një emër mjaft të bukur Erika. Gresa, bashkëshortja e Festimit ka postuar pak më parë dhe një foto të vajzës.


]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...