-5.8 C
Pec
E diel, 23 Janar, 2022

Majk dhe Dafina Zeqiri publikojnë bashkëpunimin “Më Fal” (VIDEO)

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri dhe reperi Majk kanë publikuar këngën e re.

“Më fal” titullohet bashkëpunimi i tyre.

Kënga është punuar nga vetë Dafina dhe Majku në Big deal Records.

Për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur dy reperët, Majku dhe Elineli.

https://www.youtube.com/watch?v=c6f6S3BA8Fw

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...