8.7 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Manchester City fiton Carabao Cup

Portieri i përfaqësueses së Kosovës Arijanet Muric ka fituar trofeun e parë me Manchester City.

Manchester City mposhtën Chelsean në finale të Kupës së Ligës përmes penalltive me rezultat 4:3.

Ndeshja e rregullt dhe dy pjesët nga 15 minuta shtesë përfunduan baraz 0-0. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...