20.7 C
Pec
E premte, 12 Gusht, 2022

“Manifesta” ringjall objektet e harruara, ikona të kryeqytetit

Bienalja Manifesta do të ringjallë dy objektet ikonë e të harruara të kryeqytetit.

Fjala është për tjegulloren dhe ish-objektin e bibliotekës ndërkomunale “Hivzi Sulejmani”.

Në një intervistë ekskluzive për “Ju flet Prishtina” drejtoresha e Manifestas, Hedwig Fijen, jep detajet për to e korridorin e gjelbër.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...