7.9 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Marsi sjellë Magjinë në ETC nga data 3 deri me 9 Mars

Event dedikuar për ju duke ju ofruar çmime të mahnitshme dhe Risi në shumë artikuj. Shfleto Fletushkën Online: https://bit.ly/3Zc1ee7

Bleni më shumë e shpenzoni më pak nga Ofertat e përzgjedhura me Zbritje deri në 50% dhe rreth 30 artikuj me Gratis.

Për konsumatorët e ETC , kjo javë do të jetë më argëtuese nën përcjelljen e aktiviteteve Magjike. Rreth 5000 Dhurata , mundësi të jeni fitues i Çasteve Magjike të 50 Shportave Falas apo Shpërblimeve Automatike.

Edhe për fëmijë do të ketë shumë Dhurata dhe surpriza .

Ofertat mund t’i përcjellni përmes faqes zyrtare www.etc-ks.com Direkt në linkun e fletushkës Online: https://bit.ly/3Zc1ee7 Në Faqën Zyrtare në Facebook : https://www.facebook.com/etcks/ Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Me pak magji , ju do të kurseni shumë në ETC./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...