29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Martohet Keisi, vajza e Sabianit i jep fund beqarisë?

Modelja, Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur Sabianit, po I jep fund beqarisë.

Babë e bij, kanë postuar një foto në rrjetet sociale, ku Keisi shihet e veshur me fustan të nusërisë.

Po ashtu edhe përshkrimi I fotos ka qene me ‘’emoji’’, një nuse dhe një zemër të bardhë.

Nuk dihet ende nëse kjo është e vërtet pasi që Keisi, deri tani nuk ka bërë asgjë publike në lidhje me marrëdhëniet e saj./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...