5.4 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Mateus Frroku publikon këngën e re

Këngëtari Mateus Frroku ka publikuar këngën e tij më të re. Kënga mbanë titullin “Pa këmbë në tokë”, ndërsa teksti dhe muzika është krijuar nga produkcioni Three Dots.

https://youtu.be/mnIDn1HXQ5M
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...