4.7 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Matoshi thotë se e kaloi me sukses operimin: Iku edhe tumori i tretë – e mbajta premtimin, po kthehna

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka njoftuar se e ka kaluar me sukses operimin e saj të tretë. Matoshi bëri të ditur se tashmë po ndihet më mirë dhe se e ka mposhtur edhe tumorin e tretë.

“Nuk mund të mos a mbaj premtimin. Po kthehna! Sot po ndihem ma mirë. Iku dhe tumori i tretë. U zgjova ma në fund edhe prej një andrre të keqe”, shkroi ajo. Deputetja e VV-së i ka falënderuar të gjithë ata që në këto ditë i kanë qëndruar afër./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...