0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Mbi 1 mijë e 400 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 418 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 22 aksidente me të lënduar dhe 41 me gjoba trafiku.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar 17 persona dhe 11 janë dërguar në mbajtje.
Image

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...