21.3 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Mbi 1 mijë e 800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 846 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët në vendin tonë.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë nodhur 32 aksidente me të lënduar dhe 37 me dëme materiale.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar 16 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...