10 C
Pec
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Mbi 1 mijë e 800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në vendin tonë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë, janë shqiptuar 1 mijë e 832 gjoba trafiku.

Gjatë kësaj periudhe, kanë ndodhur 29 aksidente me të lënduar dhe 34 me dëme materiale.

Ndërkaq, në 24 orëshin e fundit edhe janë arrestuar 20 persona dhe 12 të tjerë janë dërguar në mbajtje. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...