3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Mbi 1500 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 596 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 21 aksidente me të lënduar dhe 33 me dëme materiale.

Ndërkaq,  në  24 orët e fundit, janë arrestuar 11 persona dhe shtatë janë dërguar në mbajtje.

gjoba

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...