4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

2 mijë e 454 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 23 aksidente me të lënduar dhe 53 me dëme materiale.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar 17 persona dhe nëntë janë dërguar në mbajtje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...