20.5 C
Pec
E premte, 29 Shtator, 2023

Mbi 51 mijë aplikime për subvencionimin e teksteve shkollore

Zëvendësministri i MAShT-it, Taulant Kelmendi, ka bërë të ditur se po vijojnë aplikimet në platformën eKosova për subvencionimin e teksteve dhe materialeve shkollore.

Ai ka njoftuar se deri sot në ora 09:00 janë pranuar 51,200 aplikime. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...