30 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Mblidhen dy komisione

Ditën e sotme, do të mblidhen dy komisione parlamentare.
Zyra per informim, ka bërë të ditura detajet kryesore.

10:30Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe Mbikëqyrjen e Agjencisë kundër Korrupsionit, shqyrton Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit për Noterinë, për Këshillin Prokurorial të Kosovës dhe për të drejtat Pronësore të shtetasve të huaj në Republikën e Kosovës. (Kuvendi i Kosovës, salla N303)

11:00Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti, mban dëgjim publik për Projektligjin për kripto-asetet. (Kuvendi i Kosovës, salla C203) /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...