22.5 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Mblidhen dy komisione

Do të mblidehn sot, dy komisione parlamentare.
Bëhen të ditura, detajet kryesore.

09:00Komisioni Hetimor Parlamentar lidhur me nivelin e menaxhimit të marrëdhënies së punës të anëtarëve të Shërbimit të Jashtëm dhe zyrtarëve të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës mbanë takim me ekspertët e angazhuar në komision. (Kuvendi i Kosovës, salla N10)

10:00Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport bënë intervistimin e kandidatëve për Anëtarë të Këshillit të Kosovës për Trashëgimi Kulturore. (Kuvendi i Kosovës, salla N204) /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...