4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Mblidhen katër komisione parlamentare

Gjatë ditës së sotme, është paralajmëruar mbledhja e katër komisioneve.
Rreth detajeve të këtyre mbledhjeve parlamentare, mund të shihni në njoftimet e mëposhtme.

10:00

Drejtori i Përgjithshëm të Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha raporton në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes. (Ndërtesa e Kuvendit, N506)

10:00

Komisioni për Administratë Publike, Pushtet Lokal, Media dhe Zhvillim Rajonal shqyrton Projektligjin për zhvillim rajonal të balancuar. (Ndërtesa e Kuvendit, N303)

11:00

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti shqyrton raportin vjetor të Autoritetit të Konkurrencës të Republikës së Kosovës (AKRK) për vitin 2022. (Ndërtesa e Kuvendit, C203)

11:30

Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike shqyrton raportin e auditimit për pasqyrat vjetore financiare, të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për vitin 2022. I ftuar, kryetari i KQZ Kreshnik Radoniqi. (Ndërtesa e Kuvendit, N302)

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...