9.1 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Mblidhen naftëtarët, shqyrtojnë përmbledhjen vjetore

Shoqata e Naftëtarëve të Kosovës, po zhvillon mbledhje me përfaqësues dhe anëtarë të saj.

Rendi i ditës së kësaj mbledhjeje është përmbledhja vjetore e Shoqatës dhe diskutime të përgjithshme të planifikimit të vitit 2023/2024.

Atë po e kryeson kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës Lulzim Rafuna dhe i pari i shoqatës, Fadil Berjani, ndërsa të pranishmit po diskutojnë me ato që përballen në punën e tyre të përditshmë gjatë blerjes, transportit e shitjes së lëndëve djegëse. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...