23.6 C
Pec
E diel, 16 Qershor, 2024

Mblidhen sot dy komisione

Ditë e sotme, është planifikuar të mblidhen dy komisione parlamentare.
Zyra për njoftime, ka bërë të ditura detajet.

11:00Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti shqyrton raportin vjetor të Zyrës së Rregullatorit për Energji – ZRRE. (Kuvendi i Kosovës, N10)

12:00Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike shqyrton raportin e Auditimit për pasqyrat financiare vjetore të RTK-së. Të ftuar janë Bordi i RTK-së dhe drejtori i Përgjithshëm, Shkumbin Ahmetxhekaj. (Kuvendi i Kosovës, N302) /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...