2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Mblidhen sot katër komisione

Janë planifikuar të mblidhen sot, katër komisione parlamentare.
Detajet lidhur me këto takime, mund të i gjeni më poshtë.

09:00Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale shqyrton Projektligjin mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2024, për fushat që janë në fushëveprim të Komisionit. (Kuvendi i Kosovës, N506)

9:30Mbahet takimi i cili organizohet nga Komisioni Rregullativ per Prokurim Publik në bashkëpunim me Projektin e financuar nga BE-ja “Asistenca Teknike e BE-së për Mbështetjen e Zbatimit të Reformave të Menaxhimit të Financave Publike në Kosovë”( Hotel “Emerald”)

10:00Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë diskuton rreth propozim-buxhetit të detajuar të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë për vitin 2024. (Kuvendi i Kosovës, N302)

11:00

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere shqyrton Raportin vjetor të Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës për vitin 2022. (Kuvendi i Kosovës, C203) /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...