22.6 C
Pec
E enjte, 28 Shtator, 2023

Mblidhen sot tre komisione

Ditën e sotme, mblidhen tre komisione.
Më poshtë, mund të shihni detajet lidhur me këto mbledhje.

10:00

Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë shqyrton Planin e Punës së Komisionit për sesionin vjeshtor 2023. (Kuvendi i Kosovës, N303)

11:00

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere shqyrton Planin e Punës së Komisionit për sesionin vjeshtor 2023. (Kuvendi i Kosovës, C203)

11:00Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes shqyrton Planin e Punës të Komisionit për sesionin vjeshtor 2023. (Kuvendi i Kosovës, N204)

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...