27.9 C
Pec
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Mblidhet Këshilli Gjyqësor i Kosovës, në rend dite edhe zgjedhja e Kryesuesit

Këshilli Gjyqësor i Kosovës, mban mbledhjen e radhës: Në rend dite është Zgjedhja e Kryesuesit të Këshillit Gjyqësor të Kosovës, shqyrtimi i mandatit të Kryetares së Komisionit për Çështje Normative si dhe raporti i Panelit për përzgjedhjen e gjyqtarëve në Gjykatën e Apelit.

Punimet e këshillit, fillojnë nga ora 09:00. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...