29.6 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Mblidhet Komisionin për Integrime Evropiane, raporton Zëvendëskryeministri Bislimi

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi, raporton në Komisionin për Integrime Evropiane, për Programin Kombëtar për Integrim Evropian (PKIE) 2024-2028.

Raportimi fillon në orën 09:00, në Ndërtesën e Kuvendit të Kosovës. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...