25 C
Pec
E martë, 16 Korrik, 2024

Mblidhet Kuvendi, në rend dite edhe raporti i zhdukjes së mostrave të Astrit Deharit

Kuvendi i Kosovës, vazhdon sot seancës plenare.

Në rend dite, janë miratimi i disa marrëveshjeve ndërkombëtare e themelimi i Komisionit Hetimor, mbi përgjegjësitë ekzekutive të Ministrisë së Drejtësisë në raport me zjarret e dyshimta në Institutin e Mjekësisë Ligjore dhe zhdukjen e mostrave në rastin e Astrit Deharit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...