27.9 C
Pec
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Mblidhet Kuvendi, në rend dite edhe shqyrtimi i projektligjit për raportet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara

Kuvendi i Kosovës, zhvillon seancë plenare, duke filluar nga ora 10:00.

Në rend dite është projektligji për shëndetin riprodhues dhe fertilizim të asistuar, votimi i Projekt-rezolutës për adresimin e gjetjeve të DASH-it, Projekt-Deklarata për raportet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, votimi i disa marrëveshjeve ndërkombëtare etj. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...