4.9 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Mblidhet për herë të gjashtë Komisioni Hetimor Parlamentar, lidhur me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore

Për të gjashtë herë tentohet konstituimi i Komisionit Hetimor Parlamentar në lidhje me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore, keqpërdorimet dhe abuzimet e mundshme me rezervat shtetërore nëpërmjet kualifikimit të procedurës si sekret shtetëror për furnizime të tilla.

Komisioni do të fillojë punimet, nga ora 09:00. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...