29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Mblidhet sot Shoqata e Naftëtarëve, temë, çmimet


Shoqata e Naftëtarëve të Kosovës mbanë mbledhjen e radhës, ku diskutohet çmimet e naftës në Kosovë dhe problemet e sektorit të derivateve.

Të ftuar do të jenë edhe përfaqësues nga Autoriteti i Konkurrencës së Republikës së Kosovës.

Takimi do zhvillohet në ora 11:00 në Zyrat e Odës ekonomike të Kosovës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...