5.4 C
Pec
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Mbresëlënëse në fustanin e bardhë vajza e biznesmenit të njohur, Vlera Devolli nga Peja martohet me moderatorin Arbër Hajdari

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Vlera që është gjithashtu një afariste e suksesshme, është vajza e biznesmenit të njohur, Blerim Devolli.

Nusja nga Peja, është dukur mbresëlënëse në fustanin e bardhë, në vetëm disa fotografi modeste të shpërndara në rrjete sociale.

Dasma në shtëpinë e dhëndrit në Elbasan, do të zhvillohet sonte, ku priten të arrijnë miqtë nga Kosova.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...