16 C
Pec
E diel, 19 Maj, 2024

Mbytja e Alma Arrazit me tre fëmijët në lumin Buna – Drejtori i Policisë së Shkodrës: Hetimet po vazhdojnë

Drejtori i Policisë së Shkodrës u deklarua për media në lidhje me tragjedinë në familjen Arrazi, ku Alma së bashku me tre fëmijët e mitur u mbyt në lumin Buna.

Drejtori Sulaj nuk dha shumë detaje në lidhje me rastin, por tha se po vazhdon ende me hetime rreth kësaj ngjarje të rëndë që tronditi Shkodrën e gjithë Shqipërinë.

“Në këtë ngjarje kemi qenë shumë transparentë. Sa i takon të rejave le të lemë grupin hetimor që të vazhdojë hetimet”, tha Sulaj për TopChannel.

Kujtojmë se i dyshuar për rastin është burri i Almës, që dyshohet se ushtronte dhunë në vazhdimësi ndaj viktimës dhe mendohet se kjo gjendje e saj bëri që të mbytej në lumin Buna me tre fëmijët e saj. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...