6.6 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Më 18 Mars … Diçka e re po vjen … Furra ‘AVDIJA’

Diçka e re po vji për tju rikthyer Pejës.

Furra “AVDIJA’ me traditë shumëvjeçare familjare.

Pas renovimit në pikën e Qendrës, Furra ‘AVDIJA’ më 18 Mars bënë hapjen solemne.

Nga ora  07:00 deri në ora 21:00 të gjitha produktet e pjekurinave, dhe ate me zbritje çmimesh për 50 % për të gjithë konsumatorët besnik që e ndoqën prej viteve të 90-ta.

Furra ‘AVDIJA’/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...