21.5 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Me tupana dhe flamuj, VLEN festë të madhe edhe në Tetovë

Me tupana dhe flamuj, VLEN feston  edhe në Tetovë rezultatin zgjedhor për zgjedhjet parlamentare.

Ata thonë se kanë fituar votën shqiptare, prandaj festa e tyre përveç se në Tetovë po vazhdon edhe në Shkup./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...