9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Mediu apel dëshmitarëve: Mos heshtni për Gërdecin

Ish-ministri shqiptar i Mbrojtjes Fatmir Mediu foli për mediat pas seancës së mbajtur këtë të mërkurë në Gjykata e Posaçme GJKKO.

Ai bëri thirrje për ata që ne atë kohë kanë punuar në Ministrinë e Mbrojtjes që të dëshmojnë dhe të mos zgjedhin heshtjen.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...