11.1 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Meghan dhe Princ Harry puthje pasionante në Miami

Meghan Markle dhe Princi Harry shijuan një puthje pasiononte në një ndeshje bamirësie në Miami të premten – pasi Duka arriti të fitonte në turne.

Duka i Sussex fitoi ndeshjen dhe mori trofeun, të cilin ia dha vetë Meghan, shkruan DailyMail.

Të gjithë ngjarjen e përcolli ekipi televiziv i Netflix, që u kujdes ta kapte çdo moment për serialin e ardhshëm të çiftit.

Ndryshe, tenistja e njohur Serena Williams është parë bashkë me ta në xhirime, çka do të thotë se mund të ketë një rol në projektin e ri të Sussex-ëve. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...