8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Megjithatë Amerikanët erdhën në Kosovë për shënimin e Pavarsisë. E takuan kryeministrin Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur në takim delegacionin 17 anëtarësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të kryesuar nga Senatori James Inhofe.

Takimi është zhvilluar i mbyllur dhe mediat janë lejuar të marrin vetëm pamje. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...