10 C
Pec
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Mëngjes i vranët dhe me shi, parashikimi i motit për pjesën tjetër të ditës

Në vendin tonë do të vazhdojë mot i ndryshueshëm.

Në mëngjes reshje të dobëta shiu. Ditën do të ketë edhe intervale me diell. Temperatura maksimale do të arrijnë në 10 gradë.

Mot i ngjashëm pritet edhe gjatë ditëve në vijim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...