9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Mentor Haziri – H A N A

Këngëtari Mentor Haziri ka publikuar këngën e ti më të re, pas rreth katër muajsh nga pjesëmarrjes në Këngën Magjike.

“Hana” mbanë titullin kënga e re, që është publikuar sot në kanalin Youtub.

Muzikën dhe vargjet vijnë nga Eriona Rushiti, ndërsa orkestrimin dhe produksionin e ka bërë Florent Boshnjaku.

https://www.youtube.com/watch?v=Rgso1WoFBF4&fbclid=IwAR1fK03JriQodqI6huCa5gX9vHAlaUnb7hMO14NfG3uvv42Sak2jM5S0mWQ
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...