5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Mergim Mjeku – Të kërkoj

Në kuadër të produkcionit Mproduction, këngëtari Mergim Mjeku ka publikuar këngën e tij më të re “Të kërkoj”. Tekstin e këngës e ka shkruar Petro Xhori , ndërsa muzika dhe orkestrimi janë bërë nga Irkenc Hyka./Njeshi

https://youtu.be/uLQ8FI9ZkS4
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...