17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Messi vs Shaqiri, përballja e sontme PSG dhe Lyon

Një duel tejet interesant, do të zhvillohet sonte në Ligue 1 të Francës.

Lideri aktual, Paris Saint-Germain do ta presë në “Parc des Princes” Lyonin e papërshtatshëm.

Pas pesë xhirove, PSG-ja i ka të gjitha fitore dhe këtë ecuri synon ta vazhdojë edhe sonte.

Në anën tjetër, Lyoni i Xherdan Shaqirit nuk ka pasur start të mirë të sezonit dhe pas pesë xhirove renditet i shtati me tetë pikë gjithsej.

Në këtë takim, pritet që Messi t’ia nis nga minuta e parë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...