7.1 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Milot Llalloshi bëhet baba për të dytën herë

Këngëtari i njohur Milot Llalloshi sot është bërë baba për të dytën herë.

Çiftin Llalloshi, Milotin dhe Erxhinen, i ka gëzuar Zoti me një vajzë, të cilës ja kanë lënë emrin Roma.

“Mire se erdhe qika jem, Roma Llalloshi”-ka shkruar Miloti në facebook.

Fëmija i parë i çiftit ishte djal dhe e kishin pagëzuar me emrin Priam. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...